Zihinsel, ruhsal ve psikolojik sorunlara çözümler sunar.

Bioenerjist Nedir?

Bioenerjist Nedir?

 

Seansa Nasıl Gelmeliyim?

Seansa Nasıl Gelmeliyim?

Sağlık kuruluşundan, psikometri merkezlerinden alınan test sonuçları, scan/MRI sonuçları, kullanılan ilaçlarla ilgili bilgiler getirilmeli.

 

Kaç Seansa İhtiyacım Var?

Kaç Seansa İhtiyacım Var?

The number of treatments will vary depending on the problem and individual. After a thorough assessment, the physiotherapist will discuss their treatment plan for the rehabilitation process.

Randevuya gelirken nasıl giyinmeliyim?

Randevuya gelirken nasıl giyinmeliyim?

If we are treating your feet you will not be asked to undress but if we are treating your spine, you will be so comfortable and modest underwear or even a pair of shorts is appropriate.

Nasıl Randevu Alabilirim?

Nasıl Randevu Alabilirim?

0 (312-432-00-72) no'lu iletişim hattından veya hızlı ve kolay Online Randevu sayfasından randevu alabilirsiniz.

Bir Doktor Tarafınan Sevk Almam Gerekiyor mu?

Bir Doktor Tarafınan Sevk Almam Gerekiyor mu?

Hayır, herhangi bir doktor tarafından sevk edilmeniz gerekmemektedir.

Danışmanlık ve terapi süreci; konulan tanı, rahatsızlığın şiddeti, geçmiş öykünüz ve diğer nedenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.  Uygulamalar başladıktan sonra belirli aralıklarla yapılacak değerlendirme çalışmaları ile süreç hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Test sürecinde konulan tanı ile birlikte yapılacak olan uygulamalar ve danışmanlık esasları belirlenir.  Please visit our Services for an extensive list of conditions and diagnoses we see patients for.

Kurumumuzda uzman psikolog, uzman klinik refleksolog, bioenerjist, masaj terapistleri, aile danışmanları, cinsel terapi, oyun terapisi, üstün zekalı ve üstün yetenekli çocuklar eğitmeni, uzman öğretmen ve özel eğitimcilerimizden oluşan bir ekiple tanıya göre destek alabilirsiniz. Alacağınız destek yapılan test ve tanı sürecinden sonra belirlenir.

Merkezimiz özel bir hüviyette olduğu için aldığınız hizmet sigorta tarafından karşılanmamaktadır.

Bazı rahatsızlıkların tedavisinde uzmanımızın yönlendirdiği şekilde düzenli randevu almak önemlidir. Ama mücbir sebepler veya herhangi bir nedenden dolayı gelemeyecek olduğunuzda 1 gün önceden randevu iptali için 0 312 432 00 72 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sorularınızı Yazın

Yukarıdaki maddeler dışında herhangi bir konuda sorularınızı bize iletebilirsiniz.